Witamy w Kancelariach Adwokackich Aleksandry Małek-Jakubowskiej i Andrzeja Jakubowskiego

Kancelarie Adwokackie Adwokat Aleksandry Małek – Jakubowskiej i Adwokata Andrzeja Jakubowskiego połączyły swoje doświadczenie zawodowe uzyskane podczas dotychczasowej pracy zawodowej każdego z adwokatów. Zjednoczenie ich wiedzy i umiejętności skutkuje powstaniem Kancelarii Adwokackich mających możliwość świadczenia szerokiego wachlarza usług prawniczych. Takie rozwiązanie daje pewność, że nasi Klienci są objęci pełnym zakresem pomocy prawnej niezależnie od tego w jakim miejscu się znajdują, a tym samym obdarzeni są indywidualną opieką prawną, uwzględniającą jego aktualne potrzeby.

o_nas2_200_300Kancelarie świadczą bieżącą obsługę i pomoc prawną zarówno klientów korporacyjnych jak i osób fizycznych. Oprócz bieżącej obsługi prawnej Kancelarie przygotowują strategie prawne na indywidulane zamówienia zmierzające do stworzenia/zrestrukturyzowania grup kapitałowych/holdingowych.

Specjalizujemy się przede wszystkim w zagadnieniach związanych z  obsługą prawną podmiotów gospodarczych, rynkiem kapitałowym, fuzjami i przejęciami, jak również reprezentacją w postępowaniach sądowych oraz obroną w procesach karnych.

Staramy się aby niezależnie od naszych specjalizacji, doradztwo prawne dla naszych Klientów uwzględniało zarówno ich potrzeby jak i specyfikę biznesową. Starannie dobrany zespół prawników tworzących naszą Kancelarię i jasno określone warunki współpracy z uwzględnieniem potrzeb Klienta przekładają się na jakość świadczonego przez nas doradztwa prawnego.

Mając na uwadze realne potrzeby naszych Klientów, proponujemy im indywidualne rozwiązania. Nie sposób więc opisać pełnego zakresu świadczonych przez nas usług. Wymienione tutaj specjalizacje to jedynie wiodące dziedziny prawa, w których mamy szczególnie bogate doświadczenia. O kilku z tych doświadczeń wspominamy, by konkretnymi przykładami przybliżyć Państwu działalność Kancelarii.

Wychodząc naprzeciw obecnym oczekiwaniom rynku Kancelarie proponują trzy rodzaje rozliczenia. Rozliczenie ryczałtowe, przewidujące stałą kwotę miesięczną niezależnie od ilości świadczonej pracy. Rozliczenie godzinowe, przewidujące stałą kwotę za godzinę świadczonej obsługi prawnej, oraz rozliczenie ryczałtowo – godzinowe, na podstawie którego Strony ustalają stałą stawkę obsługi prawnej w której jest określona godzinowo ilość pracy oraz określenie ilości stawki godzinowej w przypadku przekroczenia ilości stałej obsługi.

Z przyjemnością  i największym zaangażowaniem podejmiemy się także prowadzenia sprawy, w której będziemy pionierami.